Відбулася звітно-виборна конференція Краснокутської районної організації профспілки працівників освіти і науки України
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/78314141_527204537834099_6126691751626276864_o.jpg)
05 грудня 2019 року відбулася звітно-виборна конференція Краснокутської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, на якій прозвітовано про діяльність профспілки за 5 років та обрано головою районної організації профспілки Аліну Токар і заступника голови Наталію Бринчук.